XII. Olomoucké dny urgentní medicíny 10. – 12. května 2017

Vážení příznivci tradičních Olomouckých dnů urgentní medicíny, dovolte mi, abych Vás jménem organizačního výboru ODUM pozval na 12. ročník mezinárodní konference Olomoucké dny urgentní medicíny

Vážení příznivci tradičních Olomouckých dnů urgentní medicíny,

dovolte mi, abych Vás jménem organizačního výboru ODUM pozval na 12. ročník mezinárodní konference Olomoucké dny urgentní medicíny, které se v letošním roce konají pod záštitou Univerzity Palackého v OlomouciZdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje a International Comittee of Red Cross, Geneve. Stále současná složitá situace v Evropě, ale i narůstající celosvětová hrozba nebezpečí, se kterými je úzce spojená především urgentní medicína, bude i letos v letošním roce jedním ze stěžejních témat konference.

Těším se spolu se všemi kolegyněmi a kolegy na setkání v Olomouci

Veškeré info + POZVÁNKA

MUDr. Petr Hubáček, MBA, LL.M.

Buďte první kdo přidá příspěvek k této vzdělávací akci.

Hlavní sponzor