Karlovy Vary, 11. listopadu 2022

Konference IZS

Konference IZS je každoročně zaměřena nejen na spolupráci složek integrovaného záchranného systému a představení technologií a služeb, které jsou složky schopné poskytnout veřejnosti. Jde také o řadu zajímavých kazuistik a předávání cenných zkušeností. Dále jsou představovány informační technologie a jejich vývoj, které slouží ke zrychlení práce v integrovaném záchranném systému, ale také například mezi složkami IZS a zdravotnickým zařízením či veřejností. Konference sněkolikaletou tradicí je svým obsahem určena pro zaměstnance složek integrovaného záchranného systému, zdravotnické pracovníky, neziskové organizace zabývající se oblastí IZS, ochrany obyvatelstva nebo krizovým řízením, ale také pro vysokoškolské studenty příslušných oborů.

VIII. ročník konference IZS je tématicky zaměřen na problematiku MANAGEMENTU MIMOŘÁDNÝCH UDÁLOSTÍ. Témata budou odrážet nejrůznější nástroje řízení, jež usnadňují, zkvalitňují nebo jinak zefektivňují organizaci záchranných a likvidačních prací při řešení mimořádných událostí. Může se jednat o nové SW vybavení, promyšlenou taktiku zdolávání konkrétní mimořádné události nebo o obecné principy managementu aplikované k řízení zásahu složky IZS či k jejich vzájemné
koordinaci. I v letošním roce pro Vás budeme vysílat ONLINE přenos konference (https://youtu.be/…Tlg)

Pavel Böhm

Buďte první kdo přidá příspěvek k této vzdělávací akci.

Hlavní sponzor