Přihlášení

Zapomenuté heslo

Komora záchranářů zdravotnických záchranných služeb České republiky

VII. odborné sympozium ČRR RESUSCITACE 2017

VII. odborné sympozium ČRR RESUSCITACE 2017

Letošní ročník konference bude zaměřen zejména na resuscitaci a první pomoc prováděnou dětmi (Kids saving lives), dětské pacienty v pozici našich pacientů (KPR u dětí, akutní stavy v pediatrii) a resuscitaci novorozenců po porodu (porod mimo zdravotnické zařízení, nedonošený novorozenec v přednemocniční péči).

08.05.2017

 

Dobrý den,

 

dovolte mi, abych Vás, Vaše zaměstnance a studenty pozval jménem výboru České resuscitační rady (ČRR) k účasti na VII. odborném sympoziu ČRR RESUSCITACE 2017, které se koná v pátek 9. 6. 2017 v Konferenčním centru City, Na Strži 65/1702, 140 00 Praha 4.

Letošní ročník konference bude zaměřen zejména na resuscitaci a první pomoc prováděnou dětmi (Kids saving lives), dětské pacienty v pozici našich pacientů (KPR u dětí, akutní stavy v pediatrii) a resuscitaci novorozenců po porodu (porod mimo zdravotnické zařízení, nedonošený novorozenec v přednemocniční péči).

Aktuální informace naleznete na webových stránkách ČRR  

 

On-line registrace bude otevřena do 30. 5. 2017, termín zvýhodněné časné registrace byl prodloužen do 15. 5. 2017! Uzávěrka příjmu abstrakt do posterové sekce je 15. 5. 2017.


Těšíme se na setkání s Vámi v Praze!

 

Se srdečným pozdravem

za výbor ČRR

 

MUDr. Anatolij Truhlář, Ph.D., FERC
předseda České resuscitační rady
člen výboru European Resuscitation Council

 

 

Zpět
Komentáře k článku

Buďte první kdo přidá příspěvek k této vzdělávací akci.

Hlavní sponzor

Naši sponzoři

Copyright © Komora Záchranářů. Všechna práva vyhrazena.