Pořadatelé zvou na další ročník soutěže – Jablonecká rescue SKI 2013

Přátelé, kamarádi! Po delší organizační přestávce vás zveme na další ročník "Jablonecké Rescue Ski" do Josefova Dolu v Jizerských horách. Čtyřčlenné týmy profesionálních zdravotnických záchranářů se mohou těšit na odborný seminář s…

25.08.2012

Přátelé, kamarádi!

Po delší organizační přestávce vás zveme na další ročník "Jablonecké Rescue Ski" do Josefova Dolu v Jizerských horách. Čtyřčlenné týmy profesionálních zdravotnických záchranářů se mohou těšit na odborný seminář s tématikou přednemocniční péče na hned po něm na to hlavní – dvoudenní soutěž zahrnující náročný pochod zimní horskou krajinou spojený s plněním zdravotnických úkolů. Chybět nebude ani tradiční závěrečný společenský večer s vyhlášením výsledků.

Na přípravě akce už naplno začal pracovat celý náš realizační tým, se zpracováním úkolů pomáhají i záchranáři z různých ZZS u nás i na Slovensku.

Podrobný časový rozvrh akce a další související informace budou v dohledné době k dispozici.

Přijeďte se poučit, srovnat si síly s konkurencí, vyměnit si zkušenosti, pobavit se, a hlavně - aktivně si odpočinout od běžného pracovního stresu.

JABLONECKÁ RESCUE SKI 2013

Termín akce: 24. -26. 1. 2013

Místo konání: Důl v Jizerských horách – hotel Peklo

POZVÁNKA

Další informace a PŘIHLÁŠKU naleznete ZDE

Těšíme se na Vás :-)
Realizační tým JRS

Buďte první kdo přidá příspěvek k této vzdělávací akci.

Hlavní sponzor