Ošetření polytraumatizovaného pacienta v praxi

Kurz neodkladné péče

Vážené dámy, vážení pánové,

rádi bychom Vás pozvali na kurz neodkladné péče – ošetření polytraumatizovaného pacienta v praxi.

Kurz reaguje na skutečnost neustálého zvyšování nároků na teoretické znalosti a praktické dovednosti nelékařských zdravotnických pracovníků. A to jak v úseku neodkladné péče nemocniční, tak péče přednemocniční.

Ošetření pacienta s vysokoenergetickým poraněním v přednemocniční a nemocniční neodkladné péči má svá úskalí. Jednou ze zásadních veličin při ošetření vysokoenergetického traumatu je rychlost primárního ošetření a následná zástava nekompresibilního krvácení – provedení život zachraňujících výkonů.

Kurz je určen pro široké spektrum všeobecných sester, zdravotnických záchranářů pracujících na všech úsecích nemocniční i přednemocniční péče.

Termín konání:  24. - 27. 10. 2022

Místo konání: Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha

Kontakt: Pavla Dvorská tel.: 973 230 745, Pavla.Dvorska@uvn.cz

Více informací a přihlášku naleznete na www.uvn.cz

Buďte první kdo přidá příspěvek k této vzdělávací akci.

Hlavní sponzor