NCO NZO Brno připravilo na listopad hned dva certifikované kurzy EKG

NCO NZO Brno připravilo certifikované kurzy EKG 1) ELEKTROKARDIOGRAFIE V DIAGNOSTICE PORUCH SRDEČNÍHO RYTMU, č. kurzu 221/2013 s termínem zahájení teoretické části od 5.11. – 8.11.2013 Cílem certifikovaného kurzu je prohloubit…

15.10.2013

NCO NZO Brno připravilo certifikované kurzy EKG

Cílem certifikovaného kurzu je prohloubit znalosti o fyziologii a patofyziologii kardiovaskulárního systému s důrazem na převodní systém srdeční, seznámit účastníky kurzu se zápisem EKG, včetně rozpoznání závažných poruch srdečního rytmu, získat teoretické i praktické znalosti o elektroimpulzoterapii a farmakoterapii, s důrazem na život ohrožující stavy a bezprostřední postupy, které by mohly zachránit život nemocného.

Kurz je určen pro všeobecné sestry, porodní asistentky a zdravotnické záchranáře. Podmínkou pro zařazení do vzdělávacího programu certifikovaného kurzu je úspěšné ukončení kvalifikačního studia, které opravňuje k získání a uznání způsobilosti k výkonu výše uvedených nelékařských zdravotnických povolání.

Celkový rozsah studia činí 48 hod. Teoretická část včetně praktických cvičení v rozsahu 32 hodin bude realizována v NCO NZO v Brně a zbylých 16 hod odborné praxe v akreditovaném zařízení. Kurz je ohodnocen 29 kredity.

Kurzovné za teoretickou část včetně zkoušky, materiálů a občerstvení činí včetně DPH cca 3.629,- Kč. Praktická část se pohybuje 315,- Kč /den.

Zájemci o kurz se přihlásit elektronicky na níže uvedeném odkaze: Kurz č. 221/2013

2) AKUTNÍ STAVY A EKG č. kurzu 241/2013 s termínem konání od 26.11. – 27.11.2013

Náplní kurzu je patofyziologie srdce a krevního oběhu, základní terminologie EKG, svodové systémy - standardní a speciální, morfologie EKG křivky, klasifikace poruch srdečního rytmu, diferenciální diagnostika EKG změn, ošetřovatelský proces. Počet kreditů 8.

Kurzovné zahrnující materiály, občerstvení činí včetně DPH cca 2.291,- Kč.

Možnost přihlásit se na odkaze: Kurz č. 241/2013

S pozdravem a přáním krásného dne

Lucie Kudličková
organizátorka

NCO NZO
Vinařská 6
603 00 BRNO

mail: kudlickova@nconzo.cz

www.nconzo.cz

Buďte první kdo přidá příspěvek k této vzdělávací akci.

Hlavní sponzor