Czech Association of Combat Medics (CACM) připravuje III. konferenci taktické medicíny CACM 2017

Czech Association of Combat Medics  (CACM) připravuje III. konferenci taktické medicíny CACM 2017

Vážené kolegyně, vážení kolegové a všichni příznivci taktické medicíny, dovolte nám, abychom Vás jménem Czech Association of Combat Medics pozvali na III. dvoudenní konferenci taktické medicíny, která se bude konat 6. - 7. 12. 2017 v konferenčním sále hotelu Palcát v Táboře.

21.05.2017

Vážené kolegyně, vážení kolegové a všichni příznivci taktické medicíny, dovolte nám, abychom Vás jménem Czech Association of Combat Medics pozvali na III. dvoudenní konferenci taktické medicíny CACM 2017, která se bude konat 6. - 7. 12. 2017 v konferenčním sále hotelu Palcát v Táboře. Poznamenejte si prosím datum v kalendářích. Program konference a podrobné informace budeme postupně zveřejňovat v průběhu podzimu. Těšíme se na vás!

Czech Association of Combat Medics

CACM

pořádá

ve dnech 6. - 7. 12. 2017

v hotelu Palcát v Táboře

III. dvoudenní konferenci taktické medicíny

sledujte www.cacm.cz

Účasníci dvou odborných konferencí KZ ZZS ČR pořádaných v letech 2011 a 2016 si jistě vzpomenou, jak bloky věnované taktické medicíně, které přednášeli právě naši kolegové z CACM byly velmi zajímavé a poučné. Proto jsem si jist, že i konference věnovaná výhradně této problematice bude velmi dobrá a může účastníkům přinést mnoho nových poznání a zkušeností.

Buďte první kdo přidá příspěvek k této vzdělávací akci.

Hlavní sponzor