Blíží se 4. ročník soutěže studentů – Plzeňský pohár záchranářů 2015

Plzeňský pohár záchranářů 2015 Vpříštím týdnu 15. – 17. května se bude na Šumavě opět soutěžit! Zá…

04.05.2015

Plzeňský pohár záchranářů 2015

V příštím týdnu 15. – 17. května

se bude na Šumavě opět soutěžit!

Západočeská univerzita v Plzni, Katedra zdravotnických studií pořádá letos již 4. ročník soutěže pro studenty vysokých škol oboru zdravotnický záchranář, na jehož přípravě se podílí řada našich komorníků, jmenovitě Mgr. Eva Pfefferová, Bc. Ondřej Brzoň, Bc. Šimon Touš, Bc. Lukáš Zechel, David Klouček, Bc. Petr Štěpánek, aj.

I letos je pro soutěžící nachystáno několik zajímavých stanovišť rozmístěných v šumavských lesích kolem obce Srní, takže kromě výkonů soutěžících se lze pokochat i lokální krajinou, a navíc je přichystán doprovodný program s ukázkou práce kooperujících složek. Vše se dá objet třeba na kole, takže pokud právě nesoutěžíte či nesloužíte a máte volno, přijeďte se podívat.

Těším se na shledanou!

Denisa Fertő

Buďte první kdo přidá příspěvek k této vzdělávací akci.

Hlavní sponzor