Přihlášení

Zapomenuté heslo

Komora záchranářů zdravotnických záchranných služeb České republiky

7. ročník Operační řízení ve zdravotnictví 2020

7. ročník Operační řízení ve zdravotnictví 2020

se uskuteční 5. a 6. listopadu 2020, opět v Benešově u Prahy

09.03.2020

 

 

Veškeré informace naleznete na stránkách česko-slovenského kongresu Operační řízení ve zdravotnictví.

 

 

 

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

 

po dvou letech si Vás dovoluji pozvat na další ročník česko-slovenského kongresu Operační řízení ve zdravotnictví, jehož 7. ročník se uskuteční 5. a 6. listopadu 2020, opět v Benešově u Prahy. Registrace je již spuštěna.

Cílem česko-slovenského kongresu Operační řízení ve zdravotnictví je vytvořit jednou za dva roky prostor pro sdílení zkušeností a dobré praxe v operačním řízení zdravotnictví první linie. I nadále považujeme za významnou přidanou hodnotu vzájemnou konfrontaci nejen rozdílných krajských, ale i národních (českých a slovenských) zkušeností, postupů, úspěchů i slepých cest. Také letos proto na kongresu nebudou chybět zástupci záchranných služeb z České i Slovenské republiky a to jak z řad dispečerů, výjezdových záchranářů i managementu, zástupci nemocnic, státní správy a samosprávy a lidé z dalších složek Integrovaného záchranného systému.

Akce je jedinou odbornou akcí, zaměřenou výlučně na problematiku operačního řízení přednemocniční neodkladné péče. Získala pověst kongresu s vysokou odbornou úrovní, příjemným prostředím, zajímavým přesahem z jiných oborů a tradiční prezentací některého z významných zahraničních operačních středisek.

 

Za organizační tým kongresu

Jan Bradna

 

 

 

Zpět
Komentáře k článku

Buďte první kdo přidá příspěvek k této vzdělávací akci.

Generální sponzor

Naši sponzoři

Místo pro vaši reklamu
Hlavní sponzor

Medsol - zdravotnická technika, klinické informační systémy
Sponzor

Copyright © Komora Záchranářů. Všechna práva vyhrazena.