PROGRAM XII. Odborné konference KZ ZZS ČR – Vigvam 21. – 22. 9. 2023

PROGRAM XII. KONFERENCE KZ ZZS ČR

16.09.2023

PROGRAM

Vážení kolegové zdravotničtí pracovníci ze záchranných služeb, vážení kolegové zdravotničtí záchranáři z nemocnic a vážení budoucí kolegové, studenti oboru Zdravotnický záchranář.

Právě pro vás všechny je zejména určena XII. Odborná konference Komory záchranářů zdravotnických záchranných služeb České republiky, která se uskuteční už příští týden ve dnech 21. – 22. 9. 2023 ve stylových prostorách celého areálu Vigvam u Kolína, a podle předpovědi počasí to vypadá, že bude slunečno a proto si s vysokou mírou pravděpodobnosti užijeme nejen vnitřních, ale i krásných venkovních prostor areálu.

Jsme rádi, že vám s téměř týdenním předstihem můžeme představit zcela jistě velmi zajímavý a bohatý program s několika okruhy aktuálních témat.

Těšíme se na brzké shledání.

Předsednictvo KZ ZZS ČR.

Buďte první kdo přidá příspěvek k této konferenci.

Hlavní sponzor