POZVÁNKA na XII. Odbornou konferenci a XVI. Sněm Komory záchranářů zdravotnických záchranných služeb České republiky

POZVÁNKA na  XII. Odbornou konferenci a XVI. Sněm  Komory záchranářů zdravotnických záchranných služeb České republiky

které se uskuteční ve dnech 21. – 22. září 2023 v krásném prostředí penzionu Vigvam v Němčicích u Kolína. Motto konference je “Záchranáři záchranářům“.

REGISTRACE ZDE

Vážené kolegyně a vážení kolegové,

přijměte, prosím, pozvání na

XII. Odbornou konferenci

XVI. Sněm Komory záchranářů

zdravotnických záchranných služeb České republiky

ve dnech 21. – 22. září 2023 v krásném prostředí penzionu Vigvam

v Němčicích u Kolína

Motto konference je “Záchranáři záchranářům“.

Témata konference budou zaměřena na aktuální trendy a novinky v oblasti zdravotnického záchranářství, krizové připravenosti, jakož i na praktické zkušenosti a nové technologie v této oblasti. Konference poskytne příležitost k výměně názorů a nápadů mezi odborníky a k diskusi o nejnovějších trendech v oboru. Kromě odborného programu jsme pro vás připravili i společenský večer v pohodovém relaxačním prostředí penzionu. Těšte se na nadcházející setkání, které vám přinese nejen nové poznatky, ale také příjemný odpočinek.

Srdečně se na Vás těšíme.

Mgr. Radomír Vlk
prezident Komory záchranářů

HLAVNÍ TÉMATA KONFERENCE

Konference se zaměřuje na tato klíčová témata:

Současnost a budoucnost zdravotnického záchranářství

Krizová připravenost

Vzdělávání

Varia

REGISTRACE ZDE

Pro jednotlivé účastníky se registrace provádí výhradně online, viz výše, kdy v posledním kroku probíhá platba.

Pro hromadné objednávky, např. z odd. Krizové připravenosti záchranných služeb, toto provádějte kontaktem na email registrace@komorazachranaru.cz s dotazem na zaslání podrobnějších informací, a budou vám zaslány veškeré podklady.

VŠEOBECNÉ INFORMACE

Vigvam penzion s.r.o., Němčice 152, 280 02

Konferenční program se koná ve dnech 21. - 22. září 2023.

Součástí konference je XVI. Sněm Komory záchranářů, který je určen pro členy organizace a probíhá mimo hlavní program konference.

Registrace účastníků konference probíhá dne 21. září 2023 od 8:00 do 10:00 hodin, případně individuálně.

Registrace

Začátkem června budou zpřístupněny online přihlášky na konferenci prostřednictvím webové stránky www.komorazachranaru.cz. V posledním kroku přihlášky bude probíhat platba. V případě hromadných objednávek, například z odd. Krizové připravenosti zdravotnických záchranných služeb, prosíme vás, kontaktujte nás na e-mailové adrese: registrace@komorazachranaru.cz  s dotazem na zaslání podrobnějších informací, a budou vám zaslány veškeré podklady.

Registrace bude uzavřena dne 18.09.2023.

Ubytovací kapacita na penzionu Vigvam je již naplněna. Ubytování v Hotel Theresia Kolín jsme schopni vám rezervovat z našich smluvených kapacit do 08.09.2023, následně si již poptávejte sami na recepci tamtéž či jinde.

Ubytování

Ubytování není zahrnuto v registračním poplatku. Účastníci si sami vyberou ubytování v registračním formuláři, a podle toho se upraví finální platba. Ubytování je zajištěno v Penzionu Vigvam. Pro rezervaci kontaktujte rezervující stranu na email recepce@vigvam.cz  a upřesněte, zda požadujete samostatný nebo sdílený pokoj. Je nutné, aby všichni účastníci na pokoji byli zároveň registrováni k účasti na konferenci. Místní poplatek obci ve výši 25Kč / osoba a den, se platí v hotovosti na místě. *  V případě naplnění kapacity v Penzionu Vigvam je zajištěno další ubytování v Hotel Theresia Kolín, za stejných podmínek, přičemž bude zajištěn shuttle bus v průběhu celého dne.

Občerstvení

Občerstvení a oběd formou jednotného menu jsou zajištěny pro účastníky konference na oba dny a jsou zahrnuty v registračním poplatku.

Společenský večer

Společenský večer formou rautu s nápoji a hudební zábavou se koná dne 21. září 2023 v místě konání. Cena vstupenky je 200 Kč, a pro členy KZ je vstup zdarma.

Informace pro přednášející

Zájemci o aktivní účast na konferenci mohou svoji přednášku přihlásit do 15.7.2023.

Název přednášky, identifikaci autora a stručný abstrakt zašlete na email: viceprezident@komorazachranaru.cz.

Vyrozumění o přijetí příspěvku obdržíte nejpozději do 30. července 2023.

Registrační poplatky a storno poplatky

• Člen KZ ZZS ČR                    2099 Kč
  • Nečlen KZ ZZS ČR                2299 Kč

Storno poplatky jsou rozvrženy následovně:

• do 30.06.2023 100% částky zpět
  • do 30.08.2023 50% částky zpět
  • od 01.09.2023 0% částky zpět

Registrační poplatek zahrnuje vstupné na konferenci, občerstvení v průběhu akce, konferenční materiály, vstupenku na společenský večer. Registrační poplatek je včetně DPH.

KONTAKT

V případě nejasností ohledně organizace akce, storna, apod. se obracejte na email:

registrace@komorazachranaru.cz.

Buďte první kdo přidá příspěvek k této konferenci.

Hlavní sponzor