ZZS Pardubického kraje získala druhé nejvyšší ocenění v rámci EMS ANGELS AWARDS

ZZS Pardubického kraje získala druhé nejvyšší ocenění v rámci EMS ANGELS AWARDS

Česká republika patří v mezinárodním srovnání bezesporu k zemím s velmi vyspělým systémem péče o pacienty postižené cévní mozkovou příhodou.

Objektivní srovnávání poskytované péče jednotlivými poskytovateli zdravotních služeb a stanovování pravidel v této oblasti přitom dlouhodobě určuje mezinárodní iniciativa Angels. Kritéria hodnocení jsou přesně stanovena a zahrnují několik zásadních bodů.

Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje dlouhodobě systematicky pracuje na zkvalitňování péče o tyto pacienty. Letošní rok se naše úsilí zhmotnilo a ZZS PAK získala druhé nejvyšší ocenění iniciativy Angels za poskytovanou péči.

Významné ocenění převzal v Lisabonu 28.10. Bc. Michal Mašek, vedoucí Vzdělávacího a výcvikového střediska ZZS PAK. Velice si ocenění vážíme a i nadále se budeme snažit poskytovat našim pacientům nejvyšší možnou péči.

Zdroj+foto: modrahvezdazivota.cz