Zlatý záchranářský kříž dnes obdrží i člen KZ ZZS ČR, pan Petr TOMÁŠ

14.04.2010

Zlatý záchranářský kříž dnes obdrží i člen KZ ZZS ČR, pan Petr TOMÁŠ

Dnes se udělují ceny „Zlatý záchranářský kříž“

Dnes, ve středu 14.dubna.2010 udělí na Pražském hradě prezident republiky nejvyšší záchranářské ocenění, a sice Zlaté záchranářské kříže za rok 2009. Tyto kříže obdrží jak profesionální, tak i laičtí „záchranáři“, kteří mnohdy nasadili vlastní život aby zachránili v krizových situacích životy jiných.

Mezi oceněnými bude letos i dlouholetý pracovník středočeské záchranky, jeden ze zakladatelů Komory záchranářů zdravotnických záchranných služeb České republiky s registračním číslem 0001 a člen předsednictva KZ ZZS ČR, pan Petr TOMÁŠ.

Petr TOMÁŠ s oceněním Foto 1 a Foto2

Petr Tomáš byl při příležitosti udělení ocenění i účastníkem rozhovoru v ČR 1 - Radiožurnál, spolu se zakladatelkou ocenění a vydavatelkou časopisu RESCUE Report paní MUDr. Janou Bradáčovou, MBA.

Časopis RESCUE Report je zároveň partnerem KZ ZZS ČR

Kdo by si chtěl rozhovor poslechnout, má možnost na ČR 1 - Radiožurnál, klikněte přehrát pořad Nad věcí ze 13.4.2010 z 23,05 hodin