Životní jubileum MUDr. JANA TUČKA 23. 03. 2022 oslavil 80 let

26.03.2022

Životní jubileum MUDr. JANA TUČKA  23. 03. 2022 oslavil 80 let

Text i foto z externího zdroje:

MUDr. Jan Tuček dne 23. 3. 2022 oslavil své osmdesáté narozeniny. K významnému životnímu jubileu mu za Zdravotnickou záchrannou službu Jihočeského kraje společně blahopřáli MUDr. Marek Slabý, ředitel ZZS JčK, Ing. Renata Tesaříková, ekonomická náměstkyně ZZS JčK a celá řada spolupracovníků.

MUDr. Jan Tuček je naším nejdéle sloužícím lékařem na záchranné službě. Ve výjezdových skupinách „záchranky“ již působí úctyhodných 54 let. Patří mezi zakladatele pozemní i letecké záchranné služby v Českých Budějovicích, kde více jak dvacet let pracoval ve funkcích vedoucího lékaře, primáře a ředitele.

Po vzniku Zdravotnické záchranné služby Jihočeského kraje, v roce 2005, zúročil své dlouholeté zkušenosti na pozici náměstka krizového řízení ZZS JčK, tuto funkci zastával až do roku 2018. V současné době je stále zaměstnancem ZZS JčK. Neúčastní se již primárních zásahů v terénu, ale pracuje jako lékař výjezdových skupin zajišťujících sekundární mezinemocniční transporty.

Přejeme panu doktorovi hodně štěstí a zdraví.

Více na zzsjck