Záchranná akce vypadala velmi nadějně!?!? Já mám jiný názor. Co vy?

15.07.2013

Záchranná akce vypadala velmi nadějně!?!? Já mám jiný názor. Co vy?

Boj o život.
Takto Zuzanu (†44) ratovali záchranári

BRATISLAVA - Rutinná pátracia akcia po nezvestnej Zuzane z Petržalky sa nečakane zmenila na drámu. Priamo v lesíku neďaleko jazera bratislavského Draždiaku, záchranári spolu s policajtmi bojovali o život 44-ročnej ženy.

Žena mala pri sebe dve fľaše vína, minerálka, lieky a žiletky

Po stratenej 44-ročnej Zuzane so zdravotnými problémami, pátrala rodina aj polícia od stredy večera. Ráno sa do hľadania zapojili aj záchranári s technikou. "Osoba bola dnes 11:18 nájdená, príslušníkmi policajného zboru lokalizovaná,"uviedol Ján Culka, záchranár KCZS Gabčíkovo.

Záchranári z komplexnej záchrannej služby museli Zuzanu čo najrýchlejšie dostať z neprístupného lesíka, kde zrejme trávila celú uplynulú noc. Bola v ohrození života a policajti pri nej našli dve prázdne fľaše od vína, minerálku, lieky aj žiletky.

Po prevoze do nemocnice žena zomrela

Nájdenú ženu až do príchodu sanitky oživovali záchranári, ako aj privolaní policajti. Dali ju do stabilizovanej polohy a vytiahli jej zapadnutý jazyk."Na mieste zasahovali záchranári Komplexnej záchrannej služby. Oživovali osobu, vyniesli ju von z porastu lesného a odovzdali Záchrannej zdravotnej službe na ďalšie ošetrenie,” dodáva Culka.

Záchranná akcia vyzerala veľmi nádejne, žena reagovala na okolie. Vyzeralo to tak, že sa zo samovražedného pokusu po prevoze do nemocnice nakoniec dostane. Osud a krutá realita to však v tomto prípade zariadili inak. "Žena mala podrezané žily, bola otrávená liekmi, nebolo možné ju zachrániť. Zomrela ihneď po prevoze na centrálny príjem nemocnice na Antolskej ulici," uviedla hovorkyňa Univerzitnej nemocnice v BratislavePetra Maťašovská.

Zdroj: novinky.sk a nezapomeňte se podívat na video, fak to stojí za to !!!

• Jakub Sunkovský Reagovat 15.07.2013
    WTF??
    Takový zásah bych čekal od záchranářů např. v nejzapadlejší části Indie, nikoli na Slovensku!! Hlavně že mají Hummera..
  • Patrik Cmorej Reagovat 16.07.2013
    výborný studijní materiál pro naše studenty, jak se to dělá a dělat se to nemá :-)
  • Olda Škorňák Reagovat 20.07.2013
    Video z webu někde záhadně zmizelo :-(
    • Sigmund Reagovat 21.07.2013
      Oldo, to jsem netušil, ale NEDIVÍM SE!!! To byl fakt horor. Ani instruktážní film, jak se věci dělat nemají bys nenatočil s tolika pochybeními. Prostě by myslím nikoho z nás nenapadlo, že by mohl v dešní době nějak takto poskytovat jakoukoliv, natož odbornou pomoc.
      • Olda Škorňák Reagovat 22.07.2013
        Tak to se fakt nedivím, že to bylo staženo :-)škoda
  • Tomáš Ježek Reagovat 21.07.2013
    Nestáhl jste si někdo náhodou to video?