XXII. ročník mezinárodní konference MEDICÍNA KATASTROF 2019

XXII. ročník mezinárodní konference MEDICÍNA KATASTROF 2019

Veškeré informace

Vážení,

jménem organizačního výboru si Vás dovolujeme pozvat na XXII. ročník mezinárodní konference MEDICÍNA KATASTROF 2019, která se uskuteční ve dnech 11. - 13. 6. 2019 v lázeňském městě Luhačovice.

Budou zde projednávána velmi aktuální a zajímavá témata, která se svým rozsahem a aktuálností významně dotýkají krizové připravenosti státu a také s preventivními opatřeními na úrovni krajů.

* Ochrana obyvatelstva při mimořádné události s biologickým, chemickým a radiačním ohrožením

* Systémové řešení připravenosti na vysoce nebezpečné nákazy ve zdravotnictví v návaznosti na novou Typovou          činnost STČ 16A/IZS

* Součinnost zasahujících složek IZS

Konference se mimo slovenskou partnerskou stranu zúčastní také řada zahraničních delegací z oblasti krizové připravenosti, které vystoupí v rámci odborného programu se svými zkušenostmi. Na konferenci přijali také pozvání čestní hosté z řad ministerstev ČR a SR.

Oficiální pozvánka s nosnými tématy konference a časovým harmonogramem. Registrační formulář MEKA 2019, avizo konference a šablona abstraktu ZDE.

Věříme, že účast na konferenci bude pro Váš rezort přínosem.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na kontaktní osoby sekretariátu konference, jež jsou uvedeny v přílohách e-mailu.

Budeme se těšit na setkání.

S přáním pěkného dne

za přípravný výbor