XCollar – nový systém pro imobilizaci krční páteře

XCollar – nový systém pro imobilizaci krční páteře

UNIKÁTNÍ FIXAČNÍ POMŮCKA
pro zajištění krční páteře

Použitím krčního límce od firmy XCollar při podezření na poranění krční páteře se snižuje výskyt ochrnutí. XCollar je jediným krčním límcem, který fixuje krční páteř v neutrální poloze a aje určen pro nejširší spektrum pacientů. XCollar je patentovaný krční límec, jehož systém byl vyvinut v USA.

Xcollar je ideální, pokud potřebujete ušetřit prostor ve Vašem batohu. Xcollar je nový vylepšený imobilizační prostředek pro zajištění poraněné krční páteře s podstatnými vylepšeními a vyšší funkčností, nežli mají jiné krční límce.

Nikdy předtím zde nebyl produkt, který by poskytl přizpůsobitelné nastavení v takovém rozsahu a takto vysoký stupeň imobilizace, jako Xcollar. Dostává se tak na trh „krční dlaha“ s výrazně vyšším stupněm imobilizace, než mají jiné krční límce. Díky tomu by se při použití Xcollar mělo dosáhnout vyšší kvality péče o pacienta.

SPECIFIKACE:

VYŠŠÍ STABILIZACE A OPORA

PATENTOVANÉ NASTAVENÍ DLAHY STABILIZUJE PACIENTOVU KRČNÍ PÁTEŘ V POLOZE, VE KTERÉ BYL NALEZEN NEBO KTERÁ MU VYHOVUJE

UDRŽUJE NEUTRÁLNÍ POZICI DÍKY VĚTŠÍMU ROZSAHU NASTAVITELNOSTI I U PACIENTŮ VĚTŠÍCH ROZMĚRŮ

SOUMĚRNÉ NASTAVENÍ

SKRZ KONSTRUKCI XCOLLAR JE VĚTŠÍ VIZUÁLNÍ A MANUÁLNÍ PŘÍSTUP K UŠÍM A DÝCHACÍM CESTÁM

VYŠŠÍ VYUŽITELNOST U VĚTŠÍHO MNOŽSTVÍ ZRANĚNÝCH

Zdroj + foto: xcolar.cz a rescue4you.cz