V Teplicích na křižovat ce se střetla sanitka ZZS UK s osobním vozidlem

13.01.2015

V Teplicích na křižovat ce se střetla sanitka ZZS UK s osobním vozidlem

Sanitka záchranné služby havarovala na světelné křižovatce v Teplicích

V pondělí 12. 1. 15, došlo v Teplicích městské části Srbice k vážné dopravní nehodě sanitky ústecké záchranné služby a osobního vozidla.

K nehodě došlo na světelné křižovatce v městské části Srbice u autoprodejny Jelínek. Podle prvotních informací došlo ke zranění osob. Osobní vozidlo skončilo na převrácené na boku.

Sanitka záchranné služby jedoucí ve směru od Ústí nad Labem do Teplic vjela na červenou se zapnutým výstražným a zvukovým zařízením do křiživatky, kdy řidič osobního vozidla "pravděpodobně" houkající sanitku neslyšel a z vedlejší ulice (směrem od autoprodejny Jelínek) vjel do křižovatky, kde se střetl se sanitkou záchranné služby.

Na místo byla ihned vyslána další posádka záchranné služby, jednotka teplických hasičů a hlídky policie.

Více zde: udalosti112.cz