V sobotu 16. 9. 2023 proběhne druhý ročník Mistrovství ČR řidičů záchranek

22.08.2023

V sobotu 16. 9. 2023 proběhne druhý ročník Mistrovství ČR řidičů záchranek

Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje uspořádá v sobotu 16. 9. 2023 už 2. ročník Mistrovství řidičů ZZS. Závodní klání naváže na páteční odborný seminář zástupců vedení a autodoprav ZZS a výrobců a zástavbářů sanitních vozidel.

Formát závodu bude jednodenní. V ranních hodinách zahájí administrativními přejímkami, rozpravou a prohlídkou připravených úkolů. Po roce tak opět nastane výjimečná příležitost vidět na jednom místě sanitní vozidla používaná na záchranných službách v celé České republice. Kromě soutěže samotné bude přínosné a zajímavé také setkání řidičů vozidel ZZS z jednotlivých zdravotnických záchranných služeb a zaměstnanců autodoprav, kteří si budou moci vyměnit zkušenosti a názory na provoz a prohlédnout si vozidla používaná v jiných krajích.

Loňský první ročník se konal na jaře už měsíci květnu. Záštitu nad 2. ročníkem převzali prezident AZZS ČR, ředitel ZZS JK a senátor MUDr. Marek Slabý, MBA, LL.M a prezident Autoklubu České republiky JUDr. Jan Šťovíček, Ph.D.

Program a další informace nalezte v letáku ZDE.

Za KZ ZZS ČR držíme všem účastníkům závodu pěsti, aby se jim klání vydařilo.