Přihlášení

Zapomenuté heslo

Komora záchranářů zdravotnických záchranných služeb České republiky

V jihomoravské záchrance panuje neklid. Odboráři si stěžují u zřizovatele na přístup vedení k řešení problémů

18.06.2016

V jihomoravské záchrance panuje neklid. Odboráři si stěžují u zřizovatele na přístup vedení k řešení problémů

 

 

Chybí zhruba třetina lékařů a další zvažují odchod. Dlouhodobě jim vadí přístup vedení, které se podle nich dostatečně nevěnuje jejich problémům. A snaha řešit situaci se zřizovatelem, kterým je Jihomoravský kraj, podle odborů zatím nikam nevede.

 

 

Více v TV reportážích:

 

15. 6. 2016 Události v regionech od 14 minuty

2. 5. 2016 Události v regionech

 

Sigmund

 

 

 

Komentáře k článku
 • Tomáš Veselský Reagovat 19.06.2016
  Možná by bylo vhodné uvést také skutečnost, že jsou i odboráři, kteří si pouze nestěžují, ale s novými problémy hledají a nabízejí vlastní řešení. Přeci jen jedna ze tří odborových organizací nemůže mluvit i za ostatní organizace, byť má nejvíce členů. Pokud média automaticky přebírají informace, které si sami ani neověří, tak lze pochybovat o jejich celkové věrohodnosti. To je však problém prostupující napříč celým mediálním spektrem. Důležitější je, že kdo chce, tak pravdu najde ;)
  • Pavel Jenkovsky Reagovat 22.06.2016
   Pane, Veselský odbory které ,,založil" pan ředitel a vy mu ve všem přitakáváte nejsou odbory a ještě k tomu nemáte ani podporu ČMKOS a vaši členové jeden lhář a druhej podvodník, v takových odborech bych chtěl určitě být členem :D. Nechal bych vás soudně rozpustit !!! Jediný co neumíte je přiznat fakt, že management ZZSJMK těžce selhal, a měl by být okamžitě nahrazen !!! A vy ještě toto selhání podporujete chce se mi z Vás zvracet !
   • Drahomír Sigmund Reagovat 24.06.2016
    Pane Jenkovsky, Vás ani pana Veselského pravděpodobně neznám, takže nestranně. Nevím jak ostatní čtenáři, ale já jsem si na Vás díky tomu co jste napsal, svůj názor názor udělal. A věřte, že nic moc :-(

Copyright © Komora Záchranářů. Všechna práva vyhrazena.