V čísle 3/10 časopisu Rescue REPORT je článek o E-learningu KZ ZZS ČR

28.08.2010

V čísle 3/10 časopisu Rescue REPORT je článek o E-learningu KZ ZZS ČR

V letošním roce rozjela KZ ZZS ČR na svém portálu
E-learningové vzdělávání pro členy komory. Představení virtuální učebny proběhlo na Mezinárodním kongresu konaném při příležitosti V. Sněmu KZ ZZS ČR letos v březnu.

Na kongresu s představením projektu e-learningového vzdělávání vystoupili jeho tvůrci a administrátoři Ing. David Machálek s Bc. Tomášem Ježkem.

Po několika měsících zkušebního provozu, kdy je tato možnost vzdělávání umožněna a přístupna všem řádným členům KZ ZZS ČR zcela zdarma, vyšel o možnosti vzdělávání ve virtuální učebně i pěkný článek v aktuálním čísle č. 3/2010 časopisu Rescue REPORT, který naleznete na straně 14 a 15.

Jen připomínám, že v minulém čísle 2/2010 měl článek o resuscitaci pacienta s polytraumatem posádkou RZP člen předsednictva KZ ZZS ČR pan Olda Škorňák, DiS.

I z toho je vidět, že časopis Rescue REPORT, který je i jedním z partnerů KZ ZZS ČR mění svoji tvář a obsah, a více se zaměřuje na všechny složky IZS. V minulosti byl časopis více zaměřen na HZS.