Už příští týden X. odborná konference KZ ZZS ČR na téma "Co nás pálí?" - PROGRAM

27.09.2019

POZVÁNKA

ke stažení

Vážené dámy a pánové,

dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat k účasti na X. odbornou konferenci Komory záchranářů zdravotnických záchranných služeb ČR a XIII. sněmu, které se konají už za týden ve dnech 3. – 4. října 2019 v konferenčních prostorách hotelu Galant v Lednici.

Motto konference „Co nás pálí?“

Hlavními tématy letošního ročníku jsou „Ponechání pacienta na místě posádkou RZP, předávání pacientů, indikace výjezdů, vzdělávání záchranářů, krizová připravenost a další“. Konference je určena nejen členům Komory záchranářů ZZS ČR, ale všem, kteří s danou problematikou přicházejí dnes a denně do styku. Následující sněm Komory záchranářů ZZS ČR je určen pouze pro členy Komory záchranářů ZZS ČR.

Věříme, že Vás tematické zaměření konference zaujme, a že uvítáte možnost se akce zúčastnit.

veškeré informace, pokyny, registace, cena

Program konference 3. 10. 2019

Těšíme se na naše setkání v hotelu Galant v Lednici.

Vedení KZ ZZS ČR