U Nymburku se srazili záchranáři s autem. Zemřela řidička, další lidé zranění

U Nymburku se srazili záchranáři s autem. Zemřela řidička, další lidé zranění

Jeden člověk zemřel a několik lidí se zranilo při nehodě sanitky záchranné služby, osobního auta a dodávky u Nymburku. Na místo vyrazily dva vrtulníky.

Nehoda se stala u obce Budiměřice na silnici 330 kolem půl třetí odpoledne. Na pomoc vyjelo pět posádek záchranářů a vrtulníky z Prahy a Hradce Králové.

Hasiči uvedli, že se srazila sanitka, osobní auto a dodávka. Bylo nutné jednoho zraněného vyprostit.

Podle policie jela sanitka od jiné nehody s pacientem. V protisměru dostala přednost od osobního auta, do kterého však zezadu narazila dodávka a vymrštila vůz před sanitku. „Řidička osobního auta na místě zemřela,“ řekl mluvčí policie Pavel Truxa.

„Zasahujeme u vážné dopravní nehody, při které došlo ke střetu našeho sanitního vozu a osobního auta. Na místě je větší počet zraněných osob,“ uvedla mluvčí záchranářů Petra Homolová.

Zdroj+foto: novinky.cz