Přihlášení

Zapomenuté heslo

Komora záchranářů zdravotnických záchranných služeb České republiky

Těhotná žena se opila a ulehla na silnici, přivolanou lékařku napadla a zranila

16.09.2020

Těhotná žena se opila a ulehla na silnici, přivolanou lékařku napadla  a zranila

 

 

Lékařku záchranné služby v Přerově napadla opilá těhotná žena, které přijela na pomoc. Lékařka při útoku utrpěla zranění, útočnice skončila v poutech.

 

Incident se stal v úterý kolem třetí hodiny ráno v přerovské Wilsonově ulici, kam místní přivolali policejní hlídku, že na ulici leží mladá žena.

„Zjevně opilá pětadvacetiletá žena policistům mimo jiné sdělila, že je těhotná. Z toho důvodu policisté na místo přivolali lékaře zdravotnické záchranné služby,“ popsal policejní mluvčí František Kořínek.

Když záchranka dorazila na místo a lékařka začala s opilou ženou komunikovat, ta na ni zničehonic zaútočila.

„Skočila na ni a společně upadly na zem. Dalšímu napadání hned zabránili přítomní policisté a agresorku s využitím hmatů a chvatů zajistili,“ uvedl Kořínek.

Agresivní výtržnici policisté nasadili pouta, aby nemohla ohrožovat sebe ani okolí. „Lékařka musela po incidentu vyhledat ošetření,“ zmínil Kořínek.

Zdravotní vyšetření potvrdilo, že žena je skutečně těhotná. Následně putovala do policejní cely, odkud si ji před sedmou hodinou ráno vyzvedl manžel.

 „Věc v současnosti šetříme pro podezření z přečinu ublížení na zdraví a přečinu výtržnictví,“ sdělil Kořínek. Ženě hrozí šest měsíců až tři roky vězení.

Zdroj: idnes.cz

 

Sigmund

 

 

 

Komentáře k článku

Buďte první kdo přidá příspěvek k této aktualitě.

Copyright © Komora Záchranářů. Všechna práva vyhrazena.