Skvělý záchranář Jiří Kliment, který se bál pavouků, odešel příliš brzy

01.02.2020

Skvělý záchranář Jiří Kliment, který se bál pavouků, odešel příliš brzy

Dne 29. 1. zemřel po dlouhé těžké nemoci náš milý kolega Jiří Kliment, ve věku pouhých 48 let. Pracoval u nás jako řidič záchranář od 1. 10. 2007 do 8. 7. 2018, kdy odešel do invalidního důchodu kvůli vážnému onkologickému onemocnění. Jménem celé jihomoravské záchranky vyjadřujeme upřímnou soustrast rodině a také všem přátelům. Nechme dál vzpomínat jeho nejbližší kolegy z Územního oddělení Hodonín.

Jaký byl náš Jirka? Miloval svou práci na záchrance a i v době své nemoci stále věřil, že se vrátí mezi nás. I my jsme věřili… Byl to správný chlap, na nic si nehrál a vše v jeho podání bylo vždy upřímné a opravdové. Ve sporech si nebral servítky a pro jadrná slova nikdy nešel daleko, vlastně je pro jistotu použil hned od začátku. Ale pokaždé to od něj bylo férové, na rovinu, a tím pádem rychle vyřešeno.

Jirka byl taky skvělý bavič. Nepotřeboval příliš mluvit, vždy postačila trefná hláška na závěr: „Co nemám, nepotřebuju“ nebo „Když se na to vykašleš, uděláš pro to maximum"

Někdy si ho kolegové dobírali pro jeho fobii z pavouků a podobného hmyzu, i toto dokázal s humorem jemu vlastním vždy pochopit a ještě se tomu zasmát. A takhle taky zůstane navždy v našich srdcích a vzpomínkách. Takového jsme ho brali, takového jsme ho měli rádi.

Díky náš drahý kamaráde za všechny ty nezapomenutelné okamžiky s Tebou. Budeš nám chybět.

Zdroj FB ZZS JMK