Rozloučení s MUDr. Jaroslavem Ostřížkem

Rozloučení s MUDr. Jaroslavem Ostřížkem

Vážené kolegyně a vážení kolegové,

začátek nového roku 2023 nás zaskočil smutnou zprávou, že naše řady navždy opustil vážený a oblíbený kolega a mentor pan MUDr. Jaroslav Ostřížek.

Mnozí z nás prožili po jeho boku většinu své profesní kariéry, ať už byl primářem ARO v nemocnici ve Valašském Meziříčí, anesteziologem v soukromém chirurgickém zařízení, praktickým lékařem na Hutisku-Solanci, nebo až do vysokého věku lékařem záchranné služby na několika pracovištích.

Svou práci, dovolujeme si říci, miloval po celou dobu, neustále se vzdělával a k témuž soustavně a vytrvale vedl své kolegy, ať už z řad lékařů či záchranářů, a byl nám velikým vzorem. I při velké profesní vytíženosti měl rád život se vším, co k němu patří. Miloval svou rodinu, nikdy neztrácel smysl pro humor a byl zábavným společníkem.

Veliký profesionál, který, když osud naděloval anesteziologické dovednosti, stál ve frontě několikrát.

Čest jeho památce!

P. S. Budeš nám všem moc chybět.

Kolegové  ZZS ZK

Valašské Meziříčí a Rožnov pod Radhoštěm

• MUDr.Stanislav Horák Reagovat 08.05.2023
    Jardo,chtěl jsem tě pozdravit a hledal jsem tvé působiště. Narazil jsem ovšem pouze na tuto smutnou zprávu, takže už spolu společnou druhou atestaci a dobu společného působení v Rýmařově neprobereme. Tak se měj v tom nebeském ARO dobře ,zasloužil sis to.
    S úctou Standa