Přihlášení

Zapomenuté heslo

Komora záchranářů zdravotnických záchranných služeb České republiky

Ředitele MUDr. Dejla ve funkci nahradil jeho náměstek NLZP Mgr. Bc. Petr Bureš, MBA

12.12.2022

Ředitele MUDr. Dejla ve funkci nahradil jeho náměstek NLZP Mgr. Bc. Petr Bureš, MBA

 

 

V pátek 2. prosince 2022 si převzal Mgr. Bc. Petr Bureš, MBA z rukou radního pro oblast zdravotnictví Ing. Radima Laibla a předsedy výboru pro zdravotnictví Mgr. Bc. Milana Rychtaříka jmenovací list ředitele Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje. Slavnostního aktu se zúčastnil také vedoucí odboru zdravotnictví Ing. Petr Severa a vedoucí oddělení zdravotnictví Ing. Hana Týlová z Krajského úřadu Ústeckého kraje.

 

Slavnostního aktu se ze zdravotních důvodů nemohl zúčastnit osobně také hejtman Jan Schiller, který novému řediteli popřál na dálku hodně štěstí: „Blahopřeji srdečně novému panu řediteli naší záchranky ke jmenování do funkce a přeji mu hodně sil a entusiasmu k dalšímu úspěšnému rozvoji naší prestižní příspěvkové organizace. Mám radost, že naváže na úspěšné působení svého předchůdce ve funkci a udrží tak kontinuitu a stabilitu v organizaci. Těším se na vzájemnou, jistě velmi prospěšnou, budoucí spolupráci.“

Po předání jmenování nový ředitel Mgr. Bc. Petr Bureš, MBA představil zástupcům Ústeckého kraje blízký tým spolupracovníků a proběhla krátká diskuse nad současností a budoucností ZZS Ústeckého kraje.

Zdroj+foto: ZZS UK

 

Vedení KZ ZZS ČR přeje novému řediteli z řad nelékařských zdravotnických pracovníků

v jeho nové roli mnoho úspěchu yes.

Komentáře k článku

Buďte první kdo přidá příspěvek k této aktualitě.

Copyright © Komora Záchranářů. Všechna práva vyhrazena.