Rád bych do záchranky zapojil mladé lékaře, říká nový šéf středočeské záchranné služby

13.04.2021

aktualitě ze dne 1. 4. 2021 jsme vás informovali, že novým ředitelem Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje se stal MUDr. Pavel Rusý.

Dnes přinášíme odkaz na rozhlasový rozhovor s novým ředitelem, který byl hostem pořadu K věci. Ředitel hovořil o koncepci, se kterou na ZZS přišel a zejména kolegové ze ZZS SČK se z rozhovoru mohou mnohé dozvědět. Je potěšující, že MUDr. Pavel Rusý ve své koncepci počítá se zapojením posádek zdravotnických záchranářů s ukončenou specializací v oboru Urgentní medicína.

Tématy rozhovoru s Tomášem Pancířem byly dosavadní angažmá Pavla Rusého, současný stav středočeské záchranky a její fungování v době pandemie, hlavní body koncepce rozvoje záchranné služby, nákup nových sanitek nebo možné změny výjezdových stanovišť.

Rozhlasová reportáž

Zdroj+foto: region.rozhlas.cz