Přihlášení

Zapomenuté heslo

Komora záchranářů zdravotnických záchranných služeb České republiky

Projekt „Zachraň život“, který vznikl jako podpora TV seriálu Sanitka 2

01.11.2013

Projekt „Zachraň život“, který vznikl jako podpora TV seriálu Sanitka 2

Kolega ze ZZS HMP a člen KZ ZZS ČR Radomír Vlk nám zaslal ke zveřejnění a určité propagaci zajímavý projekt, který je zaměřen na správné poskytování první pomoci laiky.


Projekt Zachraň život vznikl ve spolupráci ČT a ZZSHMP v rámci propagace nového televizního seriálu Sanitka 2, který má být jakýmsi volným pokračováním původního oblíbeného televizního seriálu z osmdesátých let minulého století, Sanitka.
Jsme si z veřejně dostupných reakcí vědomi, že na rozdíl od původního seriálu není nový seriál záchranáři ze ZZS a mezi odbornou veřejností vnímán příliš dobře a toto sdělení nemá za úkol seriál před touto kritikou obhajovat. Nicméně po zhlédnutí videí jsme ve vedení KZ ZZS ČR došli k závěru, že tyto videa jsou po věcné, odborné a technické stránce zpracována velmi zdařile, a proto jsme je rozhodli na web formou aktuality umístit. Prezentace dušení, úraz, infarkt a kolaps jsou již hotové. Během následujících týdnů přibudou videa s tématikou popálení a autonehoda.

Sami autoři videí a lidé, kteří se na jejich vzniku podíleli, by velmi rádi znali názor kolegů ze ZZS a odborné veřejnosti. Proto bychom uvítali, kdybyste pod článkem reagovali a napsali své postřehy, názory a náměty.
Projekt Zachraň životSigmund


Související články

Šéf záchranky: Lidé nás hodnotí podle seriálů

Ředitel záchranky MUDr. Zdeněk Schwarz: Na Sanitku se budu dívat s pokorou a uznáním

MUDr. Zdeněk Schwarz: Nová Sanitka 2 vyjela, s kritikou jsem počítal

Většina profesionálních záchranářů odsuzuje nové díly seriálu Sanitka2
Komentáře k článku

Buďte první kdo přidá příspěvek k této aktualitě.

Copyright © Komora Záchranářů. Všechna práva vyhrazena.