Program X. Sněmu a 7. mezinárodní konference KZ ZZS ČR

na téma

10 LET S VÁMI A PRO VÁS

aneb

Budoucnost záchranářů je v komoře

pátek 27. 3. 2015

Místo: Hrubá Voda  - Hotel Akademie***

Předpokládaný harmonogram akce:

09,00 – 09,45 hod………. registrace účastníků s občerstvením (coffeebreak)

9,45 - 15,00 hod, X. Sněm KZ ZZS ČR

09,45 – 10,00 hod. ….....… zahájení X. Sněmu KZ ZZS ČR

10,00 – 12,00 hod. ……...… jednání X. Sněmu dle schváleného programu

12,00 – 13,00 hod. ….... přestávka na oběd

13,00 – 15,00 hod. ……..... jednání X. Sněmu dle schváleného programu

15,00 – 15,30 hod. ….... přestávka na občerstvení (coffeebreak)

15,30 – 18,00 hod. 7. mezinárodní odborná konference KZ ZZS ČR

15,30 – 16,00 hod. ..... 10 let s vámi a pro vás aneb budoucnost záchranářů je v komoře

Bc. Drahomír Sigmund, prezident Komory záchranářů ZZS České republiky

16,00 – 17,00 hod. ..... Komora paramediků Velké Británie, postavení, vzdělávání a

kompetence paramediků Velké Británie

MSc. Stefanie Frances Cormackředitelka Nadace Paramedických věd

17,00 – 18.00 hod. ..... Polska Rada Ratowników Medycznych, postavení, vzdělávání a

kompetence ratowniků v Polsku

Mgr. Klaudiusz Nadolny, prezident Polska Rada Ratowników Medycznych

18,00 – 18.30 hod. Postavení záchranářů na ZZS a v systému IZS - "Tygr a myš"

Bc. Ivo Novák, LZS Hradec Králové, mluvčí ZZS Královehradeckého kraje

*19,00 – 02,00 hod. ….… SPOLEČENSKÝ VEČER*

Organizační pokyny

1. Na podmínkách a půdorysu nastávajícího X. Sněmu KZ ZZS ČR jsme se usnesli na 13. zasedání vedení KZ ZZS ČR dne 16. 10. 2014 a přestože sněm letos bude volební, tak jsme se rozhodli akci uspořádat jako jednodenní. Mezinárodní konference, která plynule naváže na jednání sněmu, se ponese v duchu připomínky deseti let KZ ZZS ČR a zahraniční hosté nám ve svých sděleních mimo jiné ukážou, že budoucnost záchranářů je v profesní komoře. Proto jsme letošní akci neotvírali jako v letech minulých i pro nečleny komory. Hlavním důvodem uspořádání jednodenní akce bylo, abychom se večer mohli všichni pobavit bez omezení  a nemuseli šetřit síly na druhý den jednání. Zábava by tak měla být „bezlimitní“ a každý si ráno vstane, kdy sám bude chtít, nasnídá se (do 10,00 hod.) a může jet domů.

2. Samozřejmě, že celá akce bude ohodnocena kredity celoživotního vzdělávání dle platné legislativy jak pro aktivní, tak i pro pasivní účastníky mezinárodní konference a sněmu. Jelikož se jedná o akci mezinárodního charakteru, bude dle platné legialtivy i kreditní ohodnocení vyšší .

3. X. Sněmu komory s mezinárodní odbornou konferencí se jako i vletech předchozích mohou účastnit jen členové KZ ZZS ČR s řádně uhrazeným členským příspěvkem na rok 2015 (studenti a pasivní členové 300,- Kč a zaměstnanci 500,-Kč) na účet naši komory č. 35-5931400267/ 0100. Nezapomeňte do variabilního symbolu napsat své číslo v komoře. Máte jej uvedeno na svém odznaku i na papírové registraci, které jste při vstupu do komory obdrželi. Dále jej můžete uhradit přes platební bránu komory PayU nebo členský příspěvek můžete uhradit na pokladně u prezidenta komory v Olomouci (to se týká zejména Olomoučáků). Počet účastníků je omezen maximální kapacitou sálu 100 lidí. Kapacita ubytování přímo na hotelu je 75 lůžek. Registrace probíhá výhradně přes elektronickou PŘIHLÁŠKU a bude potvrzena z emailu x.snem@komorazachranaru.cz, přes který lze řešit další dotazy a požadavky. Zájemci o účast na sněmu a ubytování vyplní elektronickou PŘIHLÁŠKU a provedou platbu konferenčního poplatku a případného nocležného dle počtu objednaných noclehů.

4. Registrace bude brána jako závazná a bude potvrzena až po uhrazení členských příspěvků, poplatku za mezinárodní konferenci a ubytování!!!

5. X. Sněm s mezinárodní konferencí jsou letos pro členy KZ ZZS ČR při včasné registraci a úhradě do 8. 3. 2015 zpoplatněny částkou 400,- Kč + nocležné se snídaní (dle počtu nocí). Při registraci a platbě po 8. 3. 2015 činí poplatek za sněm a mezinárodní konferenci 500,- Kč. V ceně je zahrnuta jmenovka, blok, propisovací pero, dárek, samolepka k 10. výročí KZ ZZS ČR, 2 x coffeebreak, 1 x oběd s nápojem dle výběru, společenský večer s rautem a živou hudbou + DJ a hotelové služby. Platba 400,- Kč/500,- Kč kryje pouze náklady na společenský večer bez programu. Vše ostatní (krom velmi příjemné ceny za ubytování) je členům komory hrazeno z prostředků komory. Právě proto je důležité, abyste měli členský příspěvek na rok 2015 uhrazen nejpozději při registraci na sněm a konferenci.

Ceník X. Sněmu se 7. konferencí

Člen KZ ZZS ČR s registrací a platbou do 8. 3. 2015

a) Účastnický poplatek 400,- Kč

b) Ubytování se snídaní jedna noc 530,- Kč