Přihlaste se do KZ ZZS ČR teď - poplatek platí i na 2012

29.10.2011

Přihlaste se do KZ ZZS ČR teď - poplatek platí i na 2012

Jako už každoročně tak i letos platí, že kolegové kteří se zaregistrují do Komory záchranářů ZZS České republiky v období od 1.11.2011 do 31.12.2011, tak jimi zaplacený registrační příspěvek platí zároveň jako členský příspěvek pro rok 2012

Částka registračního poplatku ani členského příspěvku se pro další období nemění a činí pro zdravotnické záchranáře, všeobecné sestry, řidiče a operátory zdravotnických OS, pro zaměstnance 500,- Kč a pro studenty VZŠ a VŠ oboru zdravotnický záchranář činí 300,- Kč.

Případní zájemci o vstup do KZ ZZS ČR tak nemusí čekat až do ledna roku 2012 a mohou tak učinit právě během posledních dvou měsících roku letošního.

Prezentace, která v malém průřezu ukazuje kdo jsme, kdo nejsme a co se nám podařilo.

Přihláška pro studenty
XLS formát
ZIP formát

Přihláška pro zaměstnance
XLS formát
ZIP formát

Pokyny, pro vyplnění přihlášky, a platbu

POZOR - řádní členové komory, kteří již byli zaregistrováni a už jsou členy komory, budou platit své členské příspěvky na rok 2012 až ve stanoveném termínu leden a únor roku 2012.