Přihlaste se do KZ ZZS ČR ještě letos - poplatek platí i na rok 2013

01.11.2012

Přihlaste se do KZ ZZS ČR ještě letos - poplatek platí i na rok 2013 Vážení kolegové záchranáři, protože jsem čím dál tím víc přesvědčen, že legislativní zrůdnost v podobě vzniku jedné MEGAKOMORY pro všechny nelékařské zdravotnické pracovníky (NLZP), tedy i pro zdravotnické záchranáře a řidiče vozidel ZZS začíná být naštěstí čím dál víc spíš něčím přáním, než možnou realitou, nemám problém vás, tedy NLZP pracující na záchranných službách, studenty oboru zdravotnický záchranář a vystudované zdravotnické záchranáře opět oslovit s nabídkou členství v KZ ZZS ČR.

Jako už každoročně tak i letos platí, že kolegové, kteří se do Komory záchranářů ZZS České republiky zaregistrují ještě letos v období od 1. 11. 2012 do 31. 12. 2012, tak jimi zaplacený registrační příspěvek platí zároveň jako členský příspěvek pro rok 2013

Částka registračního poplatku ani členského příspěvku se pro další období nemění a činí pro zdravotnické záchranáře, všeobecné sestry, řidiče a operátory zdravotnických OS, pro zaměstnance 500,- Kč a pro studenty VZŠ a VŠ oboru zdravotnický záchranář činí 300,- Kč ročně.
Od letošního roku se do KZ ZZS ČR mohou přihlásit i tzv. pasivní členové. Jedná se o kolegy zdravotnické záchranáře, kteří už nestudují a z nějakého důvodu ani nevykonávají profesi zdravotnického záchranáře. Tato novinka byla schválena delegáty na VII. Sněmu KZ ZZS ČR letos v březnu. Pasivní členové hradí stejně jako studenti 300,- Kč ročně. Pasivní členství je popsáno ve stanovách komory.

Případní zájemci o vstup do KZ ZZS ČR tak nemusí čekat až do ledna roku 2013 a mohou se zaregistrovat právě během posledních dvou měsíců roku letošního.

PŘIHLÁŠKY

Pokyny, pro vyplnění přihlášky, a platbu

POZOR - členové komory, kteří již byli zaregistrováni a už jsou členy komory, budou platit své členské příspěvky na rok 2013 až ve stanoveném termínu leden a únor roku 2013.