Pražská krajská schůze KZ ZZS ČR

17.05.2007

.
Tak, jak se naše profesní komora člensky pomalu rozrůstá, tak jsme se dopracovali k první krajské schůzi, která proběhne v na členy zatím nejaktivnějším kraji, a to přímo v hlavním městě Praze.

Je to obrovský úspěch vedením komory pověřeného koordinátora pro hlavní město Prahu pana Bc. Martina Spurného, který svým velmi aktivním přístupem nejen při náboru členů, ale i při prosazování poslání a cílů KZ ZZS ČR v hlavním městě Praze dokázal přesvědčit pro vstup do Komory záchranářů ZZS ČR nejvíce svých kolegů, ale i studentů.

Tato krajská schůze se tedy týká nejen členů komory zaměstnaných na USZS hl. m. Prahy, ale i studentů, kteří jsou do této krajské organizace začleněni buď dle svého bydliště, nebo proto, že v Praze studují a k zařazení do této organizace se sami přihlásili.

Pozvánka na krajskou schůzi

Program I. Krajské schůze KZ ZZS ČR – sekce hl.m.Praha