Přihlášení

Zapomenuté heslo

Komora záchranářů zdravotnických záchranných služeb České republiky

Praha: 4. česko - slovenský kongres Operační řízení ve zdravotnictví

22.10.2014

Praha: 4. česko - slovenský kongres Operační řízení ve zdravotnictví

           

 

 

 

 

             Milí komorníci,

 

            dovolte mi vás upozornit na 4. ročník česko-slovenského kongresu Operační řízení ve zdravotnictví, který navazuje na předchozí tři ročníky, konané v letech 2008, 2010 a 2012. Na ojedinělé odborné události zaměřené na operační řízení zdravotnické záchranné služby se každé dva roky scházejí odborníci z České i Slovenské republiky. Účastníci si kongres oblíbili zejména pro vyváženou kombinaci odborné a pracovní stránky s přátelskou a neformální atmosférou.

            Cílem kongresu je vytvořit jednou za dva roky prostor pro sdílení zkušeností a dobré praxe v operačním řízení zdravotnictví první linie; i nadále považujeme za významnou přidanou hodnotu vzájemnou konfrontaci nejen rozdílných krajských (14 územních středisek záchranné služby), ale i národních (českých a slovenských) zkušeností, postupů, úspěchů i slepých cest. I letos proto na kongresu nebudou chybět zástupci záchranných služeb z ČR i SR a to jak z řad dispečerů, výjezdových záchranářů i managementu, zástupci nemocnic, státní správy a samosprávy a lidé z dalších složek Integrovaného záchranného systému.

Čtvrtý ročník kongresu Operační řízení ve zdravotnictví

se koná v termínu 29. - 30. 10. 2014 v Praze

a ještě je stále možnost se na něj přihlásit.

 

Po skončení této akce navazuje ve stejných prostorách Evropská konference Medical dispatching. Více informací o připravovaném programu a možnostech účasti se dozvíte na webových stránkách akce.

           

 

                                                                                              D. Fertő

První info: ZDE

Komentáře k článku

Buďte první kdo přidá příspěvek k této aktualitě.

Copyright © Komora Záchranářů. Všechna práva vyhrazena.