Posádka ZZS při jízdě k pacientovi srazila v Plzni na přechodu chodkyni

10.07.2014

Posádka ZZS při jízdě k pacientovi srazila v Plzni na přechodu chodkyni

Sanitka jedoucí k zásahu srazila na přechodu v Plzni chodkyni

Třiačtyřicetiletou ženu srazila ve středu v Plzni na přechodu pro chodce sanitka záchranné služby jedoucí k zásahu. Nehoda se stala ve čtvrt na čtyři odpoledne u čerpací stanice Shell na Karlovarské třídě, která vede na severní část města.

Sanitka měla zapnutá výstražná zařízení, řekl Václav Ondra ze záchranné služby. Dál se k nehodě ani ke zraněním, které chodkyně utrpěla, nechtěl s ohledem na vyšetřování případu vyjadřovat.

Policejní mluvčí Hana Štefflová doplnila, že nehoda se stala na přechodu pro chodce. Ženu převezli záchranáři s těžkým zraněním na urgentní příjem nemocnice.

Aktualizováno 10. 7. 2014 - žena svým zraněním podlehla

Zdroj: novinky.cz

• Alan Ryba Reagovat 13.07.2014
    Řidiče sanitky je mně upřímně líto, je to zářez na celý život. Jako záchranáři si málo uvědomujeme, že přednost mají nevinní, ještě zdraví lidé - prostě tak to je nemáme právo je ohrozit a přizabít.Mně se to také stalo, bohužel. Pane kolego řidiči držte se.