Pořadatelé zvou na další ročník soutěže – Jablonecká rescue SKI 2013

25.08.2012

Pořadatelé zvou na další ročník soutěže – Jablonecká rescue SKI 2013

Přátelé, kamarádi!

Po delší organizační přestávce vás zveme na další ročník "Jablonecké Rescue Ski" do Josefova Dolu v Jizerských horách. Čtyřčlenné týmy profesionálních zdravotnických záchranářů se mohou těšit na odborný seminář s tématikou přednemocniční péče na hned po něm na to hlavní – dvoudenní soutěž zahrnující náročný pochod zimní horskou krajinou spojený s plněním zdravotnických úkolů. Chybět nebude ani tradiční závěrečný společenský večer s vyhlášením výsledků.

Na přípravě akce už naplno začal pracovat celý náš realizační tým, se zpracováním úkolů pomáhají i záchranáři z různých ZZS u nás i na Slovensku.

Podrobný časový rozvrh akce a další související informace budou v dohledné době k dispozici.

Přijeďte se poučit, srovnat si síly s konkurencí, vyměnit si zkušenosti, pobavit se, a hlavně - aktivně si odpočinout od běžného pracovního stresu.

JABLONECKÁ RESCUE SKI 2013

Termín akce: 24. -26. 1. 2013