Přihlášení

Zapomenuté heslo

Komora záchranářů zdravotnických záchranných služeb České republiky

Pánské obleky BANDI - poděkování pracovníkům IZS

01.12.2022

Pánské obleky BANDI - poděkování pracovníkům IZS

 

 

 

Dobrý den.

 

Stejně jako v minulých letech, tak i letos by chtěl majitel módní značky Pánské obleky BANDI poděkovat hasičům (včetně dobrovolných a podnikových hasičů), záchranářům, členům Horské služby a ostatním členům záchranných složek. 

Jako poděkování jim připravil dárek ve formě slevy 50 % na nákup značkového oblečení BANDI. Mohou si tak výhodně pořídit společenské a volnočasové oblečení před Vánocemi a nadcházející sezonou. 

Pevně věříme, že sleva 50 % potěší mnoho pracovníků v těchto sektorech.  A to nejen muže, ale i ženy pracující u hasičů, záchranářů a dalších složek IZS.

Snadněji tak pořídí oblečení, například pro své syny k promocím, či maturitě, anebo svým nejbližším jako dárek k blížícím se Vánocům.

Do přílohy vám přikládáme soubor pdf s „Poděkováním“ a žádáme vás o pomoc při šíření této informace mezi vaše kolegy a kolegyně. Například rozesláním prostřednictvím interního systému, nebo vyvěšením na oznamovacích plochách. 

Bližší informace k poděkování určené pracovníkům pracujícím v sektoru IZS si přečtěte na www.bandi.cz, kde najdete nejen podmínky k uplatnění 50% slevy.

Hasiči, záchranáři a další zaměstnanci IZS ji uplatní od čtvrtku 1. prosince do soboty 31. prosince 2022.

 

Děkujeme za spolupráci a pevně věříme, že se tato informace dostane mezi mnoho vašich kolegů.

 

S pozdravem

Mgr. Michaela Oravová 
Marketingové oddělení
Tel.: +420 608 458 323

Pánské obleky BANDI
E-mail: marketingspecialista1@bandi.cz
URL: www.bandi.com

Komentáře k článku
  • Stanislav Jerje Reagovat 20.11.2023
    Dobrý den dostalo se ke mě že v prosinci je sleva na obleky pro hasiče chci se optat platí to i pro dobrovolné složky a pokud ano co musím předložit že jsem ve složkách dobrovolných hasičů děkuji za radu s pozdravem Jerje

Copyright © Komora Záchranářů. Všechna práva vyhrazena.