Přihlášení

Zapomenuté heslo

Komora záchranářů zdravotnických záchranných služeb České republiky

Opilec napadal záchranáře slovně a fyzicky při ošetření i v sanitce ZZS

27.01.2015

Opilec napadal záchranáře slovně a fyzicky při ošetření i v sanitce ZZS

Agresivní opilec fyzicky napadal posádku záchranné služby a také zasahující policisty

 

Litvínov - V pátek byla přivolána posádka záchranné služby do litvínovské restaurace "U Petra" kde se nacházel muž ležící na zemi s rozbitou hlavou.

 

Podle informací  redakce k události došlo v pozdních nočních hodinách. Když přijeli zdravotníci na místo události, na zemi před vchodem do restaurace ležel silně opilý muž s krvácející ránou na hlavě, kterou si "pravděpodobně" přivodil tím, že pod vlivem alkoholu upadl.

Záchranáři se k muži naklonili a chtěli jej ošetřit, ale v tu chvíli se dle sdělení svědků incidentu opilý muž "probral" a začal přivolané záchranáře slovně urážet a fyzicky napadat. Na místo se mezitím sjeli hlídky policie, které se na místě snažily celý incident uklidnit.

Poté byl opilý muž za asistence policie naložen do sanitky, kde opětovně začal napadat záchranáře a dokonce i policisty. Následně byl muž za asistence policie převezen do mostecké nemocnice k dalšímu ošetření.

 

Agresivní řádění opilce tím neskončilo...

Slovně a fyzicky napadal personál nemocnice a proto byly na místo přivolány další hlídky policie, které agresivního opilce zpacifikovali.

Muž dle sdělení personálu nemocnice skončil hospitalizovaný na chirurgickém oddělení. Doufejme jen, že až se muž "vyspí ze své opice" své chování přehodnotí a uvědomí si jak se choval....

Nutno zmínit, že opilcovo řádění stálo nemalé finanční prostředky (výjezd záchranné služby, zásah několika policejních hlídek a ošetření včetně hospitalizace v nemocnici), což díky současné špatné legislativě, proti které se již léta ohrazují prakticky všichni záchranáři v republice, mají tito lidé "jistý komfort" zcela ZDARMA!

 

Komentáře k článku

Buďte první kdo přidá příspěvek k této aktualitě.

Copyright © Komora Záchranářů. Všechna práva vyhrazena.