Nezastaví se před ničím – okrádají i záchranky v akci

22.12.2009

Nezastaví se před ničím – okrádají i záchranky v akci

Zloději ničí záchranářům sanitní vozy

PRAHA: Uplynulý pátek ráno v ulici U hráze v pražských Strašnicích, během návštěvy záchranářů v bytě pacientky, rozbil neznámý vandal okno sanitního vozu a odcizil obrazovku pro monitorování prostoru za vozidlem.

21.12.2009

V pondělí po poledni v ulici Vršovická v Praze 10, v době, kdy záchranáři v zadním prostoru sanity vyšetřovali pacientku, vnikl další poberta do kabiny vozu, kde poškodil navigaci a přístrojovou desku. Než stačili záchranáři zareagovat, podařilo i tentokrát zloději zmizet.

„Podobné případy, kterých evidujeme ročně do desítky, komplikují práci záchranářů a znamenají zvýšení nákladů naší příspěvkové organizace. S patřičnou dávkou ironie přeji všem podobným nenechavcům příjemné prožití svátků vánočních,“ řekla mluvčí pražské záchranné služby Jiřina Ernestová.

Zdroj: ZZS hlavního města Prahy

Zdroj: katastrofy.com