Není dobré, když se bez ultimát nelze dovolat jednání s panem ministrem

09.11.2011

Není dobré, když se bez  ultimát nelze dovolat jednání s panem ministrem

Dostáváme se snad do stavu, kdy se nabídka slušného a konstruktivního jednání přestává vyplácet?

Pro váš dokonalejší obrázek, jak je někdy složité s věcmi pohnout a také pro vaši lepší informovanost vám zde po souhlasu MUDr. Marka Slabého nabízím k přečtení dopis předsedy AZZS ČR ministrovi zdravotnictví doc. MUDr. Leoši Hegerovi, CSc s prosbou o konstruktivní jednání o financování záchranných služeb ze dne 24.10.2011 a následně i odpověď MZd ČR.

Odpověď MZ ČR na dopis předsedy AZZS ČR: (bez komentáře)

Vážený pane předsedo, v návaznosti na Váš dopis ze dne 24.10.2011 se žádostí o osobní setkání s panem ministrem doc. MUDr. Leošem Hegerem, CSc. si Vám dovoluji zdvořile sdělit, že z důvodu neustálé enormní pracovní zátěže není v časových možnostech pana ministra Vás v tuto dobu přijmout a uskutečnit tak pracovní jednání. Pan ministr Vám děkuje za pochopení situace. Z rozhodnutí ředitele odboru Kabinet ministra Mgr. Jana Růžičky předáváme Váš dopis do péče Ing. Petra Noska, náměstka pro zdravotní pojištění k vyřízení Vaší žádosti.