Nehoda sanitky ZZS HMP na křižovatce v Praze. Sanita skončila na boku.

19.11.2015

Nehoda sanitky ZZS HMP na křižovatce v Praze. Sanita skončila na boku.

Hrozivá nehoda sanitky v Praze

Dne 18. 11 .2015 krátce po půl osmé večer, narazil do projíždějící sanitky na křižovatce Prosecká x Vysočanská řidič bílého fordu.

I přes hrozivé vypadající obrázky z nehody, jsou u všech účastníků zranění jen lehká. I přesto posádky záchranné služby rozvezly sedm lidí do nemocnic.

Náraz byl tak silný, že sanitku převrátil na bok. I když sanitka ležela na boku, zařízení včetně nosítek zůstalo na svém místě. Ředitel ZZS HMP Petr Kolouch, je za to velmi rád. „Dokazuje to, že nakupujeme správné sanitky a i nadále chceme jít touto cestou. Masivní kabina, chránící posádku a zařízení, které i po převrácení na bok zůstává na svém místě.“ Uvedl pro server AKTU.cz ředitel Pražské záchranky, který dorazil na místo téměř totožně s prvními sanitkami. Příčina je v šetření.

Zdroj + velká fotogalerie + video tisen.tv