Nedaleko Slaného havarovala sanitka ZZS UK. Vezla pacienta s AIM do Prahy

08.03.2019

Nedaleko Slaného havarovala sanitka ZZS UK. Vezla pacienta s AIM do Prahy

Včera 7. 3. 2019 došlo kolem polednedního na silnici I/7 na úrovni obce Hořešovičky k dopravní nehodě vozidla ZZS a dvou osobáků. Jde už o druhou vážnou dopravní nehodu sanitního vozidla ZZS UK za poslední měsíc.

Čtěte také:

15. 2. 2019 Vážná nehoda dodávky a sanitky v Ústí! Zranili se pacient i záchranářka

21. 2. 2019 Zemřel pacient ze sanitky, která se v Ústí srazila s náklaďákem

Sanitka ZZS Ústeckého kraje převážela pacienta s infarktem do příslušného zdravotnického zařízení v hlavním městě. Ten musel být po nehodě přeložen do vozidla středočeských záchranářů, kteří ho dopravili do nemocnice. U nehody zasahoval i vrtulník pražské LZS, který přepravil vážně zraněnou ženu z osobního automobilu do střešovické ÚVN. Do motolské nemocnice putovalo k dovyšetření i malé dítě, jedoucí v jednom z osobních automobilů. Posádka ZZS dle dostupných informací zraněna nebyla.

Na místě kromě středočeských záchranářů zasahovali také hasiči ze Slaného a policie. Proč k nehodě došlo, je v šetření.