Přihlášení

Zapomenuté heslo

Komora záchranářů zdravotnických záchranných služeb České republiky

NCO NZO Brno připravilo na listopad hned dva certifikované kurzy EKG

15.10.2013

NCO NZO Brno připravilo na listopad hned dva certifikované kurzy EKG

NCO NZO Brno připravilo certifikované kurzy EKG
1) ELEKTROKARDIOGRAFIE V DIAGNOSTICE PORUCH SRDEČNÍHO RYTMU, č. kurzu 221/2013 s termínem zahájení teoretické části od 5.11. – 8.11.2013


Cílem certifikovaného kurzu je prohloubit znalosti o fyziologii a patofyziologii kardiovaskulárního systému s důrazem na převodní systém srdeční, seznámit účastníky kurzu se zápisem EKG, včetně rozpoznání závažných poruch srdečního rytmu, získat teoretické i praktické znalosti o elektroimpulzoterapii a farmakoterapii, s důrazem na život ohrožující stavy a bezprostřední postupy, které by mohly zachránit život nemocného.

Kurz je určen pro všeobecné sestry, porodní asistentky a zdravotnické záchranáře. Podmínkou pro zařazení do vzdělávacího programu certifikovaného kurzu je úspěšné ukončení kvalifikačního studia, které opravňuje k získání a uznání způsobilosti k výkonu výše uvedených nelékařských zdravotnických povolání.

Celkový rozsah studia činí 48 hod. Teoretická část včetně praktických cvičení v rozsahu 32 hodin bude realizována v NCO NZO v Brně a zbylých 16 hod odborné praxe v akreditovaném zařízení. Kurz je ohodnocen 29 kredity.

Kurzovné za teoretickou část včetně zkoušky, materiálů a občerstvení činí včetně DPH cca 3.629,- Kč. Praktická část se pohybuje 315,- Kč /den.
Zájemci o kurz se přihlásit elektronicky na níže uvedeném odkaze: Kurz č. 221/2013
2) AKUTNÍ STAVY A EKG č. kurzu 241/2013 s termínem konání od 26.11. – 27.11.2013


Kurz je určen pro všeobecné sestry, porodní asistentky a zdravotnické záchranáře.
Náplní kurzu je patofyziologie srdce a krevního oběhu, základní terminologie EKG, svodové systémy - standardní a speciální, morfologie EKG křivky, klasifikace poruch srdečního rytmu, diferenciální diagnostika EKG změn, ošetřovatelský proces. Počet kreditů 8.

Kurzovné zahrnující materiály, občerstvení činí včetně DPH cca 2.291,- Kč.
Možnost přihlásit se na odkaze: Kurz č. 241/2013S pozdravem a přáním krásného dne


Lucie Kudličková
organizátorka


NCO NZO
Vinařská 6
603 00 BRNO

tel.: +420 543 559 587
mail: kudlickova@nconzo.cz

www.nconzo.czKomentáře k článku

Buďte první kdo přidá příspěvek k této aktualitě.

Copyright © Komora Záchranářů. Všechna práva vyhrazena.