MUDr. Viliam Dobiáš vydal knihu pod titulem – Volali ste záchranku?

10.11.2013

MUDr. Viliam Dobiáš vydal knihu pod titulem – Volali ste záchranku?

Dvacet let praxe záchranáře ve veselých i

smutných příbězích

V knize dle autora více víc jak sto veselých, smutných a až mrazivě tragických, ale především skutečných příběhů ze života, zaznamenaných lehkým perem slovenského záchranářského „guru“ MUDr. Viliama Dobiáše.

Mimořádnou přidanou hodnotou knihy jsou i rady a doporučení formulované na konci každé kapitoly, jako i osvětové dodatky, ve kterých autor pro blaho čtenáře zúročuje 37 let své lékařské praxe.

Historky jsou vždy skutečné, změněné jsou jen jména, místo a čas. I přesto není vyloučeno, že se v příbězích někteří pacienti a příbuzní poznají. V těchto případech je autor žádá o prominutí, ale pokud se někdo pozná, nemusí to dokonce znamenat, že je to skutečně jeho příběh, protože pacienti, diagnózy a situace se ve skutečném životě stále opakují. I díky této knize mohou lidé poznat práci záchranářů jinak, než ve smyšleném TV seriálu.

Kniha Volali ste záchranku je k objednání na martinus.sk

• Petr David Reagovat 11.11.2013
    Obdejnáno :-) Jen reakce na smyšlený seriál! Nejedná se o dokument o ZZS :-) Ale seriál, na což lidé zapomínají!
    • Lukáš Zechel Reagovat 12.11.2013
      Rovněž objednáno :-)