MF a časopis Sestra vyhlašují XII. ročník soutěže SESTRA ROKU 2011

06.10.2011

MF a časopis Sestra vyhlašují XII. ročník soutěže SESTRA ROKU 2011

Váženi,

vydavatelský dům Mladá fronta a. s. a redakce odborného časopisu Sestra vyhlašují XII. ročník soutěže pro sestry a ostatní nelékařské zdravotnické pracovníky – Sestra roku 2011.

Máte-li ve svém okolí kolegu/kolegyni, kteří by si zasloužili toto ocenění získat, můžete je do soutěže nominovat. Bližší informace a přihlášku najdete ZDE.

Prosíme tímto o distribuci přihlášky na další sekce/oddělení/kliniky vašeho zdravotnického zařízení, případně je-li možné ji zveřejnit na intranetu vaši organizace/instituce.

Vyplněnou přihlášku zašlete, prosím, na adresu redakce časopisu Sestra a obálku označte heslem Sestra roku 2011. Uzávěrka tohoto ročníku soutěže je 30. 11. 2011.

V případě dotazů lze kontaktovat redakci na tel. 225 276 355, 225 276 358.

Těšíme se na Vaše nominace a vašim kolegům, reprezentujícím nejen svoji práci, ale také vaše pracoviště/organizaci přejeme v soutěži hodně štěstí.

Mgr. Martina Pelikánová
šéfredaktorka