Mezinárodní kongres - Operační řízení ve zdravotnictví 2016

5. ročník kongresu

Operační řízení ve zdravotnictví 2016

proběhne 3. – 4. listopadu 2016

v prostorách Institutu pro veřejnou správu v Benešově u Prahy.

Účastnické poplatky na kongres jsou rozděleny do 3 kategorií, ceny jsou uvedeny s DPH:

• časná registrace (1. 4. – 31. 5. 2016): 1800 Kč/ 67 EUR
  • standard (1. 6. – 30.9. 2016): 2000 Kč/ 74 EUR
  • pozdní registrace (1. 10. – 3. 11. 2016): 2200 Kč/ 81 EUR

Zde můžete přejít na registrační formulářNež se zaregistrujete, doporučujeme vám prostudovat si „podmínky registrace“.

POZOR DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Součástí registrace ani účastnického poplatku NENÍ UBYTOVÁNÍ.

Pro ubytování přímo v hotelu Institutu pro veřejnou správu kontaktujte prosím recepci (tel: 317 723 853 nebo na e-mail:recepce@institutpraha.cz). Objednání a platba ubytování probíhá individuálně a organizátor kongresu za něj neodpovídá.

O kongresu

Cílem česko-slovenského kongresu Operační řízení ve zdravotnictví je vytvořit jednou za dva roky prostor pro sdílení zkušeností a dobré praxe v operačním řízení zdravotnictví první linie. I nadále považujeme za významnou přidanou hodnotu vzájemnou konfrontaci nejen rozdílných, ale i národních (českých a slovenských) zkušeností, postupů, úspěchů i slepých cest. Také letos proto na kongresu nebudou chybět zástupci záchranných služeb z České i Slovenské republiky a to jak z řad dispečerů, výjezdových záchranářů i managementu, zástupci nemocnic, státní správy a samosprávy a lidé z dalších složek Integrovaného záchranného systému.

Akce je akreditována jako mezinárodní kongres v systému celoživotního vzdělávání nelékařských zdravotnických pracovníků a je ohodnocena 10 kredity za pasivní účast a 15 kredity pro aktivního přednášejícího.

Veškeré info ZDE

Za organizační tým kongresu