KZ ZZS ČR navázala partnerskou spolupráci s časopisem Florence

19.05.2012

KZ ZZS ČR navázala partnerskou spolupráci s časopisem Florence
Prezident Komory záchranářů ZZS České republiky
Bc. Drahomír Sigmund podepsal v tomto týdnu s předsedou představenstva společnosti Ambit Media, a. s. panem RNDr. Martinem Slavíkem Memorandum o společné spolupráci mezi KZ ZZS ČR s časopisem Florence.

Časopis Florence vychází v měsíční periodě a v současné době mění svoji podobu i obsah. Nově už časopis nebude jako doposud časopisem vyhraněným výhradně ošetřovatelství, ale zajímavé a užitečné informace by vněm v nejbližší době měli najít i nelékařští zdravotničtí pracovníci všech nelékařských oborů.

Podpisem memoranda se komoře otevírá nový prostor pro spolupráci v oblasti vzdělávání a mediální podpory vlastních akcí. Také dává příležitost všem členům komory záchranářů k možné publikační činnosti.

Nedávno jsem členy KZ ZZS ČR informoval o možnosti výrazně levnějšího předplatného časopisu RESCUE Report. Stejně tak na základě spolupráce s časopisem Florence, je pro členy komory dohodnuto zvýhodněné předplatné, místo 570,- Kč za rok (12 čísel), tak členové komory zaplatí jen 399,- Kč.

Věřím, že mnozí členové využijí jak zvýhodněného předplatného, tak i možnosti publikování svých článků v odborném časopisu, protože časopis má zájem například i o zajímavé kazuistiky. Proto jsem přesvědčen, že i příspěvky našich členů přispějí k obohacení obsahu časopisu Florence.