Konference Hr.Králové 21.1.2008

18.12.2007

.
FN Hradec Králové zve na slavnostní konferenci ke Dni otevřených dveří na Oddělení urgentní medicíny Fakultní nemocnice Hradec Králové konané pod záštitou ředitele FN Hradec Králové, děkana LF UK Hradec Králové, Sekce urgentních příjmu Společnosti UM+ MK ČSL JEP, ředitelky odboru krizové připravenosti MZ ČR

která se koná

21.1.2008

ve

Fakultní nemocnici Hradec Králové,
Výukovém centrum LF UK Hradec Králové

Odborný program:

Sekce 1: (předsedající: dr.Kočí, dr.Šeblová)

1. dr. Meulemans (Leuven, Belgie): Funkce pracoviště Emergency v Univerzitní nemocnici (25 min)
2. prof. Brink (Maastricht, Nizozemí): ALTS v Evropě, současný stav (25 minut)
3. dr.Hlaváčková (MZ ČR Praha): Požadavky na urgentní příjmy velkých nemocnic z hlediska krizového managementu
(25 minut)
4. prim. Buda (UP FN Motol): Deset let fungování Urgentního příjmu v nemocnici FN Motol (25 minut)

Sekce 2: (předsedající: dr.Žabka, dr.Verner)

1. prim. Dědek (Traumacentrum - FN Hradec Králové): Vývoj traumasystému a urgentní péče o trauma v Královéhradeckém kraji (25 minut)
2. dr. Šťásek (Kardiocentrum - FN Hradec Králové): Organizace péče o pacienty s koronárním syndromem v Královéhradeckém kraji (25 minut)
3. dr.Truhlář (ZZS KHK ) - Organizace přednemocniční péče v Královehradeckém kraji, včera dnes a zítra (25 minut)
4. dr.Kočí (Oddělení urgentní medicíny - FN Hradec Králové) – Představení pracoviště (25minut)

MUDr.David Tuček