Kdo má zájem o registrační číslo 0500, ať se hned registruje, má šanci!

23.06.2015

Kdo má zájem o registrační číslo 0500, ať se hned registruje, má šanci!

0500

Letos KZ ZZS ČR slaví 10 let od svého založení. Oficiálním dnem založení Komory záchranářů zdravotnických záchranných služeb České republiky byl 20. srpen 2005. Za dobu téměř desetileté existence se v komoře k dnešnímu dni registrovalo 499 NLZP, kterým je naše profesní organizace určena.

Naposledy se takto veřejně soutěžilo o registrační číslo 0155, které dne 15. 12. 2006 získal oddaný komorník, řidič vozidla ZZS Petr Sturcz ze ZZS MSK. Dnes po dlouhé době tak má každý, kdo zatím v komoře registrovaný není, možnost získat zajímavé číslo 0500, které je v tuto chvíli na řadě.

Stačí vyplnit a zaslat příslušnou PŘIHLÁŠKU. Kterou přihlášku a jak postupovat se lze dočíst v POKYNECH PRO VYPLNÉNÍ PŘIHLÁŠKY. Hned na to je zapotřebí provést platbu. Bez platby nelze přihlášku registrovat.

Výše členského příspěvku činí (pasivní a studenti 300,- Kč a zaměstnanci 500,-Kč). Způsobů platby je několik. Příspěvek můžete uhradit složenkou nebo převodem na účet Komory záchranářů č. ú.: 35-5931400267/0100 nebo můžete k uhrazení příspěvku využít platební bránu KZ ZZS ČR PayU.

Co se naši profesní organizaci už podařilo, se můžete dočíst v

Staňte se jedním z nás se zajímavým registračním číslem 0500, a i kdyby toto číslo nevyšlo zrovna na vás, tak věřím, že vaše registrace do KZ ZZS ČR bude motivována i jinými důvody, než je registrační číslo, které má každý komorník na svých unikátních odznacích.