Kdo má zájem, ať klikne anketu

30.12.2007

.
Vánoční starosti jsou za námi, a tak mi dovolte, abych Vám, případným zájemcům tímto způsobem připomněl hlasování ohledně pojištění právní ochrany.
O možnostech a podmínkách tohoto pojištění jsem Vás informoval v
hlavní aktualitě dne 9. prosince.
Podmínky uvedené v aktualitě mají platnost jen v případě, že o pojištění právní ochrany bude mít zájem minimálně padesát a více zájemců z řad zdravotnických záchranářů, řidičů ZZS a operátorů ZOS.
Vzhledem k tomu, že zatím se k zájmu o pojištění právní ochrany vyslovilo jen 37 zájemců, není možné pojištění právní ochrany za sjednaných podmínek realizovat.
Proto Vás žádám, aby jste Vy, kteří po řádném přečtení podmínek pojištění máte o tento druh právní ochrany skutečný zájem, ale nestihli jste z návalu jiných starostí se zajištěním vánočních svátků či se zajištění pobytu na oslavy Silvestra hlasovat, aby jste tak v případě Vašeho skutečného zájmu učinili ihned po uvítání Nového roku, až se opět po oslavách proberete do reality všedních dnů.
Zájem o některý z modulů pojištění právní ochrany se vyjadřuje hlasováním na úvodní webové stránce komory v anketě.